DİKKAT

Maalesef son günlerde piyasada Gsm Sinyal Güçlendirici ismini kullanarak ikinci kalite ürün satan bazı kişiler nedeniyle müşterilerimizi uyarmayı hedefleyen bu yazıyı yazmak zorunda kaldık!

Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşlarına ürün tedarik eden Gsmsinyalguclendirici.com, İstanbul Ticaret Odası üyesi olan MBG Bilişim Hizmetleri markasıdır.

Markamıza ait cihazların tamamı GSG modelleriyle bilinmektedir.

Cihazların tümü Türkiye’de yer alan frekanslara ve elektrik voltajlarına özel olarak Çin Halk Cumhuriyeti’nin Guangdong Eyaletindeki iş ortağı fabrikamızda siparişle ürettirilir.

Cihaz ve antenlerimiz, CE ve COD Sertifikaları ile Türkiye’ye Gümrük Bakanlığı onayıyla ithal edilir.

CE ve COD Sertifikası bulunmayan, faturasız ve kaçak yollarla ülkemize sokulan ikinci kalite ürünler yüzünden baz istasyonları enterfere edilmekte, ürünler çalışmamakta veya satın alındıktan kısa süre sonra bozulmaktadır.

Türkiyede kalite sertifikası olan ve resmi cihaz ithalatı yapan “Gsm Sinyal Güçlendirici” olarak faturalandıran tek firma MBG Bilişim Hizmetleri’dir.

Sol tarafta 75 dB / 25 dB Anakartlı ürünümüz, Sağ tarafta ise ikinci kalite bir anakart yer almaktadır. Devre sayısı ürünlerin uzun ömürlü, performanslı ve baz istasyonuna zarar vermeden sağlıklı şekilde çalışmasını sağlamaktadır.!

75 / 25 dBi ANAKART FARKI
 
 

CE BELGEMİZ İÇİN TIKLAYIN!

(CİHAZ ITHALAT AŞAMALARIMIZ IÇIN TIKLAYIN)

(İMALAT VE TEST AŞAMALARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

    

MBG BİLİŞİM’İN TÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN!

MBG Bilişim Hizmetleri Tic. Şti.