DİKKAT

Son günlerde piyasada firma ismimizi kullanarak cihaz satan kişiler nedeniyle müşterilerimizin mağduriyetini gidermek amacıyla bu uyarıyı yazma gerekliliği duymaktayız.

Gsmsinyalguclendirici.com bir MBG Bilişim markasıdır. Markamız ürünlerinin serisi GSG modeliyle bilinmektedir. Üretilen cihazların anakartlarının tümü Türkiye’de yer alan frekanslara ve elektrik voltajlarına özel olarak siparişle ürettirilmektedir.

Piyasada ikinci kalite, benzer kasalara konmuş görsellerdeki cihazlar ucuz veya Türkiye Gsm frekanslarına uyumsuz anakartları ile satılmakta, bu nedenle pek çok müşterimiz mağdur olmaktadır.

Son aylarda pek çok müşterimizin uyumsuz bant ve kalitesiz anakartlar nedeniyle piyasada adresi, firması belli olmayan şahıslardan alınan cihazlar sonucunda yaşadıkları sorunları müşterilerimizin yerlerinde servis sağlayarak çözmek durumunda kaldık.

Aşağıda bazı müşterilerimizin mağduriyetlerini belgelediğimiz görseller yer almaktadır. GSG cihazları, 1 yıl ithalatçı olan firmamız tarafından garantili ve 15 gün istenen performansı vermediği takdirde iade güvencesiyle satılmaktadır.

                                          

Üst sol tarafta GSG 300 anakartını görmektesiniz. Sağda ise piyasada satılan diğer bir cihazın içinden görsel mevcut. Anakart kalitesi, frekans DBI gücü ve anten kalitesi, fiyat belirleyen etkenlerdir. GSG cihazlarının altlarında frekans aralıkları, cihaz watt gücü ve model bilgisi yer almaktadır.

TIKLAYIN MBG BİLİŞİM VİDEOLARINA GÖZ ATIN!

Cihaz alırken, garanti belgesi, tüketici hakkınız olan iade güvencesi ve firma ise referanslarını sormayı unutmayın…

Saygılarımızla,

MBG Bilişim Hizmetleri

WhatsApp chat