DİKKAT

Maalesef son günlerde piyasada Gsm Sinyal Güçlendirici (GSG) ismimizi kullanarak ikinci kalite ürün satan bazı kişiler nedeniyle müşterilerimizi uyarmayı hedefleyen bu yazıyı yazmak zorunda kaldık!

Türkiye’nin resmi kurum ve kuruluşları dahil olmak üzere pek çok firmasına ürün tedarik eden Gsmsinyalguclendirici.com, İstanbul Ticaret Odası üyesi olan MBG Bilişim Hizmetleri İth. İhr. Ltd. Şti. markasıdır.

Cihazların tümü Türkiye’de yer alan frekans ve elektrik altyapımıza uygun olarak Çin Halk Cumhuriyeti’nin Guangzhou eyaletindeki iş ortağı fabrikamızda siparişle ürettirilir.

Cihaz ve antenlerimiz, CE ve COD Sertifikaları ile Türkiye’ye Gümrük Bakanlığı onayıyla resmi yollardan ithal edilir.

CE ve COD Sertifikası bulunmayan, faturasız ve kaçak yollarla ülkemize sokulan, ikinci kalite anakartlı ürünler yüzünden baz istasyonlarında enterfere (parazitlenme) söz konusu olup, aldığınız cihazlar kısa sürede bozulabilir. Resmi kurumlar ile sorun yaşayabilirsiniz.

Türkiyede ürünleri resmi ithalatını yapan ve “Gsm Sinyal Güçlendirici” olarak faturalandıran tek firma MBG Bilişim Hizmetleri’dir.

Sol tarafta 75 dB / 25 dB Anakartlı ürünümüz, Sağ tarafta ise ikinci kalite bir anakart yer almaktadır.

Diyot sayısı ve anakart kalitesi ürünlerin uzun ömürlü, performanslı ve baz istasyonunlarına zarar vermeden sağlıklı şekilde çalışmasını sağlamaktadır.!

75 / 25 dBi ANAKART FARKI
 
 

CE BELGEMİZ İÇİN TIKLAYIN!

(CİHAZ ITHALAT AŞAMALARIMIZ IÇIN TIKLAYIN)

(İMALAT VE TEST AŞAMALARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

    

MBG BİLİŞİM’İN TÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN!

MBG Bilişim Hizmetleri İth. İhr. Ltd. Şti.