DİKKAT

Son günlerde piyasada firma ismimizi kullanarak taklit cihaz satan kişiler nedeniyle müşterilerimizin mağduriyetini gidermeyi hedefleyen bu uyarıyı yazma gerekliliğini duymaktayız.

Gsmsinyalguclendirici.com, İstanbul Ticaret Odası üyesi olan MBG Bilişim Hizmetleri markasıdır.

Markamız ürünlerinin cihaz serisi GSG modelleriyle bilinmektedir.

Üretilen cihazların anakartlarının tümü Türkiye’de yer alan frekanslara ve elektrik voltajlarına özel olarak siparişle ürettirilmektedir.

Tüm cihaz ve antenlerimiz, CE Sertifikası ile ithal edilmekte, Türkiye’ye TAREKS onayı ile girmektedir.

Cihazların insan sağlığına ve bölgedeki baz istasyonlarına zarar vermemesi için önce bilinçli kurulum ve cihaz ayrıca CE Sertifikası cihazı satan firma tarafından ibraz edilmesi gerekmektedir.

CE Sertifikası ve Tareks onayı bulunmayan cihazlar veya sitesine CE Sertifikası var diyerek sertifikasını ibraz edemeyen taklitçi firmaların ürünleri maalesef ki ülkemize kaçak yollarla sokulan vergisiz ve ikinci kalite ürünlerdir.

Türkiyede CE sertifikası ve Tareks onayıyla cihaz ithalatı yapan tek firma MBG Bilişim’dir.

İddialıyız!

CE Sertifikası ve Tareks onayı olan bir başka bir Gsm Sinyal Yükseltici cihazının bize resim ve belgeleriyle gönderdiğinizde aynı cihazdan ücretsiz yollamayı taahüt ediyoruz!

CE Belgemiz için tıklayın.

(CİHAZ ITHALAT AŞAMALARIMIZ IÇIN TIKLAYIN)

(İMALAT VE TEST AŞAMALARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

Son aylarda pek çok müşterimizin uyumsuz bant ve taklit cihaz ve sorunlu anakartlar nedeniyle piyasada adresi, firması belli olmayan şahıslardan alınan cihazlar sonucunda yaşadıkları sorunları müşterilerimizin yerlerinde servis sağlayarak çözmek durumunda kaldık.

Aşağıda bazı müşterilerimizin mağduriyetlerini belgelediğimiz görseller yer almaktadır.

Tüm cihazlarımız arıza vermesi durumunda birebir cihaz değişim garantisi ve 15 gün içinde istenen performansı vermediği takdirde iade güvencesiyle satılmaktadır.

         

TIKLAYIN

TÜM MBG BİLİŞİM VİDEOLARINA GÖZ ATIN!

Saygılarımızla,

MBG Bilişim Hizmetleri