DİKKAT

Son günlerde piyasada firma ismimizi kullanarak cihaz satan kişiler nedeniyle müşterilerimizin mağduriyetini gidermek amacıyla bu uyarıyı yazma gerekliliğini duymaktayız.

Gsmsinyalguclendirici.com bir MBG Bilişim markasıdır.

Markamız ürünlerinin serisi GSG modeliyle bilinmektedir.

Üretilen cihazların anakartlarının tümü Türkiye’de yer alan frekanslara ve elektrik voltajlarına özel olarak siparişle ürettirilmektedir. CE Belgesi ile ithal edilmektedir.

Cihazların insan sağlığına ve bölgedeki sinyallere zarar vermemesi için CE Sertifikası cihazı satan firma tarafından ibraz edilmesi gerekmektedir.

Türkiyede CE sertifikasına sahip tek firma MBG Bilişim’dir.

CE Belgemiz için tıklayın.

(CİHAZ ITHALAT AŞAMALARIMIZ IÇIN TIKLAYIN)

(İMALAT VE TEST AŞAMALARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

Piyasada ikinci kalite, benzer kasalara konmuş görsellerdeki cihazlar Alibaba vs. sitelerdeki yer alan ikinci kalite ucuz veya Türkiye Gsm frekanslarına uyumsuz anakartları ile satılmakta, bu nedenle pek çok müşterimiz mağdur olmaktadır.

Son aylarda pek çok müşterimizin uyumsuz bant ve kalitesiz anakartlar nedeniyle piyasada adresi, firması belli olmayan şahıslardan alınan cihazlar sonucunda yaşadıkları sorunları müşterilerimizin yerlerinde servis sağlayarak çözmek durumunda kaldık.

Aşağıda bazı müşterilerimizin mağduriyetlerini belgelediğimiz görseller yer almaktadır.

GSG cihazları, ithalatçı olan firmamız tarafından Gümrük Bakanlığı onayı ile ülkeye yasal ve faturalı olarak getirilmektedir.

Tüm cihazlarımız arıza vermesi durumunda 1 yıl boyunca birebir cihaz değişim garantisi ve 15 gün içinde istenen performansı vermediği takdirde iade güvencesiyle satılmaktadır.

         

Üst sol tarafta GSG 300 anakartını görmektesiniz. Sağda ise piyasada satılan diğer bir cihazın içinden görsel mevcut. Anakart kalitesi, frekans DBI gücü ve anten kalitesi, fiyat belirleyen etkenlerdir. GSG cihazlarının altlarında frekans aralıkları, cihaz watt gücü ve model bilgisi yer almaktadır.

TIKLAYIN

TÜM MBG BİLİŞİM VİDEOLARINA GÖZ ATIN!

Saygılarımızla,

MBG Bilişim Hizmetleri

WhatsApp chat